החלפת מצברים לרכבים

אתם נוסעים וזה קורה תוך כדי נסיעה, משהו קורה והוא לא בהכרח נכון או טוב רק שלכם אין מושג מה קרה, האם המצבר שלכם שבק חיים? מה עושים כשהוודאיות אודות שחיקת המצבר גדולה יותר מתמיד ואתם צריכים להחליפו? האם להתקין על ידי מומחים או ללכת למישהו שמבין ויכול להציג בפניכם את כל התעודות לעשיית העסקה הנכונה? במאמר שלפניכם נציג כמה שאלות ותשובות שתסייענה לכם לסיים את הנסיעה על הצד הבטוח ביותר. 

למה זה לא מתניע? תוחלת חיים של מצבר 

זה יכול לקרות לכל אחד, יש בעיה ולא יודעים היכן לשים את היד, האם פתרונות האבזור לרכב הביטחון שלכם נשחקו? איך יודעים מה באמת נדרש בכדי למגר את הבעיה? מעבר למערכת הצילום ברכב, מערכת הכריזה או אפילו הציוד למחסומים אולי כדאי לעצור ולבדוק תקינות מצבר על הדרך. אם כן, מרגע שאתם מנסים להתניע "וזה לא זז", האורות נחלשים, הצופר אף הוא חלוש קרוב לוודאי כי אתם חייבים להחליף את המצבר אם כי זה יתברר לאחר שלילת בעיה באלטרנטור, משבת המנוע או אפילו ברצועה שנשחקה. נכנסתם וראיתם על חלקו העליון של המצבר תאריך ייצור של יותר משלוש שנים? ייתכן מאוד כי החששות שלכם אכן נכונים, המצבר עשה את שלו והגיע הזמן להחליפו בחדש. 

איך יודעים להתאים את המצבר לרכב? 

רוצים להחליף מצבר ולא יודעים מה מתאים לרכב שלכם? לרוב העוצמה והעומס של המנוע אלו הם שיקבעו בסופו של דבר את סוג המצבר שאתם צריכים. לכל מכונית יש מצבר שהומלץ על ידי טובי המקצוע כאשר הנתונים הוודאיים ביותר קשורים בקיבולת של המצבר וההתנעה התלויים בעיקר על נתוני האמפר שנמדדים ולכן כשהגיע השעה לבחור מצבר חשוב לקבל כמה שיותר נתונים מדויקים בכדי שלא לעשות בחירה שגויה העלולה לפגום הן במנוע, ברכב ובערכו העתידי. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת מצבר קשור בגודלו של המצבר- האם הוא מתאים למקום ומכסה המנוע נסגר ללא בעיה?  בין היתר יש לשים לב גם לעניין הקטבים ומיקומם על המצבר. בסיכום דבר רכישת מצבר תדרוש לעשות את כל הדברים המופיעים כדלקמן ובין היתר רצוי לצלם את המצבר הישן ולוודא כי אכן קיימת התאמה מכל הבחינות להנחת המצבר החדש ופועלו.  

הקשר בין רכישת מצבר ממקום מורשה לבין אחריות לטווח הארוך 

כמו בכל דבר גם כאן הזול עלול לעלות לכם יקר, אז כשאתם בוחרים לרכוש מצבר ראוי לרכוש אותו מגופים מורשים בלבד ולחסוך עוגמת נפש מיותרת מראש. בכדי לדעת שאכן הגעתם למקום הנכון דרשו אישור מורשה למכירת המצבר שלכם ובו זמנית בדקו בכל מדיה אפשרית כי הפרטים אכן נכונים וברי סימוכין. נוסף על כך גם כאן עשו סקר מחירים ודעו אם המחיר מוגזם או נכון.

Rate this post

שתף:

    השאירו פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם

    דילוג לתוכן