אביזרים שכל רכב צריך

במידה ויש לכם רכב, או שאתם מתכננים לרכוש אחד, אתם חייבים להתאים את הרכב אליכם כדי שיהיה לכם נוח לנהוג להרגיש בטוחים ויחד עם זאת הנאה בנסיעה, כדי ליצור הנאה וגם חווית נהיגה כדאי לקרוא את המאמר ולראות על אביזרים שאתם חייבים בכל רכב.

חובה בכל רכב

מולטימדיה לרכב – כיום כמעט בכל רכב חדש זה מגיע כבסיס מובנה, במידה ויש לכם רכש ישן כנראה שתצטרכו לשים את זה לבד, כיום ניתן להזמין מאלי אקספרס או אמזון אחלה של מולטימדיה הכוללת גם אנדרואיד ובדרך כלל גם מסך מגע איכותי, בדרך כלל המחירים סבירים ונעים בין 150-500 ₪ עבור מולטימדיה סבירה, דבר שישנה לכם לחלוטין את תרבות הנהיגה, יש בלוטוס, יש וויפי, והרבה יותר נוח לנהוג ככה.

מצלמת רכב – היום בשנת 2020 זה פשוט חובה בכל רכב, מי לא שמע על תאונה שזה שנכנס בכם אומר שהוא לא אשם ואתם אשמים, ואתם בטוחים בחפות שלכם, אז לא עוד! מהיום אפשר לקנות אחלה של מצלמות דרך במחירים של החל מ-150 ₪ ולקבל צילום איכותי, יש מצלמות שמצלמות גם כאשר אתם יוצאים מן הרכב וזה מאפשר לכם לקבל צילום רציף של כל היום, כך שגם אם מישהו נכנס בכם בלילה, תוכלו לראות זאת במצלמה בבוקר.

מטען מהיר לרכב – אתם מכירים את התחושה של מטען איטי ברכב? בדרך כלל אתם מתחברים עם וויז ועד שאתם מגיעים ליעד למרות שהייתם מחוברים למטען, לא עלה אפילו לא אחוז אחד, אז כן.. היום חייב לקנו מטען מהיר לרכב כדי להטעין את הסלולרי במהירות הבזק.

משדר FM – למי שלא רוצה להשקיע הרבה כסף על מולטימדיה ניתן למצוא משדר FM שהופך כל רכב טיפש עם רדיו לרכב עם בלוטוס, בדרך כלל זה עולה בין 30-60 ₪ בהזמנה מחו"ל ובארץ פי 2.. עדיין כדאי לקנות מולטימדיה למי שמחפש לשדרג באמת.

מיני מקרר לרכב – לאנשים שמבלים הרבה זמן באוטו, זה המוצר הכי מומלץ, כדאי להשקיע על מקרר איכותי לרכב שמקרר "באמת" יש המון מקררים שעושים טובה שהם עובדים ולכן כדאי להחליט על מקרר איכותי, שזה עולה בערך בין 150-350 ₪ למשהו איכותי, תוכלו להשאיר את הפחית קולה קרה במשך כמה שעות, וגם את ארוחת הצהריים שאמא הכינה בלי שהיא תתקלקל לכם, חשוב להבין מקרר לרכב הוא לא מקרר של בית ותפקידו הוא לקרר עד טמפרטורה של 6-10 מעלות בשונה ממקרר של בית שמגיע גם ל-2-3 מעלות.

מאיפה קונים אביזרים לרכב?

אולי בשנות ה-2000 היינו צריכים ללכת למוסכניק ולבקש ממנו כל מיני חלקים, היום אנחנו בעידן שבו ניתן להזמין הכל אונליין בלי בעיה, אחד האתרים המומלצים ביותר להזמנה מחו"ל הוא אתר צ'ק איט המספק השוואת מחירים עבור כל המוצרים כולל אביזרים לרכב, כדאי להציץ ולראות את המחירים העדכניים ביותר שבאתר.

Rate this post

שתף:

    השאירו פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם

    דילוג לתוכן