המדריך לבחירת מצלמה לאופנוע

העיסוק בבחירת מצלמות גוף או מצלמה לאופנוע מדברת בעיקר על תרחישים מסוכנים ובלתי נעימים בו הנוהג על האופנוע מעורב בתאונה והוא מוצא את עצמו מעורב בתרחיש עצמו. 

אז נכון שעל פי חוקי הפלתד תאונות הדרכים אין הוכחת אשם לנפגעי גוף ועדיין, הרגע הזה שאדם עומד במקום בו משליכים לעברו אצבע מאשימה גורמת לו לאי נוחות ובמקרים מסוימים עלולה להדביק לו עבירת תאונה שלא היה אשם בה מלכתחילה. 

נהגתם על אופנוע בעברכם ומישהו גלגל לעברכם אשם שלא הייתם אשמים? בדיוק כאן אולי כדאי לעצור ולעשות את החישוב מסלול שלכם מחדש תרתי משמע. מהיום, כל מה שאתם צריכים זה מצלמות גוף או מצלמת אופנוע שתוכיח את חפותכם בכל שלב ושלב או בכל תקרית שחלילה תהיו מעורבים בה. 

צריכים מצלמה ממוקדת לאופנוע שלכם? ברוכים הבאים לבית שמספק לכם לא רק מערכות כריזה משטרתיות אלא הרבה מעבר לכך. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים מצלמה לאופנוע שתתעד כל רגע ורגע מההתרחשות על הכביש ותפטור אתכם מכל אשם. 

איך קונים מצלמה לאופנוע? כל היתרונות תחת קורת גג אחת 

מצלמה לאופנוע יכולה בהחלט להועיל לכם, למעשה, כפי שכבר צוין, בזמן אמת היא יכולה לגרום לא מעט בעיות ולהותיר את עוגמת הנפש הרבה מאחור. כך שאם מישהו או נכון יותר משטרת ישראל מתעקשת כי בצעתם עבירה עם האופנוע אין ספק כי מצלמה אמינה לאופנוע שלכם תגיד את דברה ותנקה אתכם בו במקום מאשמה. 

המצלמה מתעדת כל רגע עלה כביש וכך למעשה פותרות לכם לא מעט בעיות וגם את העניין של מי צודק ומי פחות. האם זו המילה שלכם נגד המילה שלהם? לא עוד, לא כשיש לכם מצלמה ייעודית ששומרת סרטונים ומתעדת כל מה שאמרתם זה הרגע. 

אז אם אתם צריכים ראייה מוצקה בכל מקום ובפרט בבית משפט לתעבורה הנה הדבר הטוב ביותר שאי פעם יקרה לכם. מצלמה מדהימה שמצלמת הכול, מתעדת בזמן אמת והכי חשוב שומרת על כל הקבצים בצורה מסודרת על כרטיס זיכרון שישרת אתכם בדיוק כשתצטרכו להציג ראיות חותכות בבית המשפט או בחקירת משטרה. 

כיצד פועלת מצלמת אופנוע? 

יתרונה של מצלמת אופנוע הוא שהיא לא מפספסת ולו דבר, למעשה היא מצלמת הכול בזמן אמת ובאופן אוטומטי לא מפספסת ולו דבר וחצי דבר ממה שמתחולל לפני הנסיעה, במשך הנסיעה ותוך כדי קרות המקרה. 

כאמור, המצלמה מתחילה לצלם מרגע שהסוויץ' נפתח, מחוברת אל המצבר של האופנוע וכך למעשה לא צריכה סיוע מכוח אחר שעלול להשבית אותה בדיוק כשתצטרכו את התיעוד. 

כמו לא מעט מצלמות מוצגות כאן אפשרויות של רזולוציה גבוהה, זווית חדה ורחבה ויכולות להתחבר אל שלל האפליקציות המאפשרות לראות וגם לשתף עם מי שצריך את המידע. 

Rate this post

שתף:

    השאירו פרטיכם מטה ונשמח לחזור אליכם

    דילוג לתוכן